Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými aktuálně platnými a účinnými právními předpisy České republiky a Evropské unie. Více informací naleznete na https://www.helios.eu/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/

Řešení pro
veřejnou správu

Řešení pro veřejnou správu je ojedinělé rozsáhlým počtem modulů, které jsou vzájemně integrované. Snadno se přizpůsobí potřebám různým typům organizací.

KONTAKTUJTE NÁS

Přehled typů veřejné správy

distribuce-zbozi.png

OVM a jejich organizační složky

Komplexní a modulární informační systém pro širokou škálu procesů a funkcí územně samosprávných celků a to jak v oblasti výkonu přenesené působnosti, tak v oblasti samosprávy. .

reseni-smluvnich-vztahu.png

Příspěvkové a neziskové organizace

Řešení pro specifické potřeby příspěvkových a neziskových organizací v oblasti ERP. Zabývá se problematikou výkaznictví, která je pro tyto organizace jednou z povinných činností prokazování, nakládání s finančními prostředky.

lidske-zdroje-2.png

DSO, pověřené instituce, komory a agentury

Uzavřeli jste dohodu o partnerství, jste členy svazu, zakládáte o.p.s. a potřebujete spolehlivého dodavatele ekonomického systému? Řešení HELIOS podporuje účtování pro více subjektů zastřešovaných pod jedním IČ.

mzdove-ucetnictvi.png

PFO a ostatní subjekty zpracovávající účetnictví pro VS

Jste účetní, finanční poradce, exekutor a hledáte spolehlivý účetní software? Pomůžeme vám s evidenční i výpočetní častí počínaje účetnictvím přes uzávěrku až po jejich odeslání na MF ČR.

Ing. Vladimír Jochim
Vedoucí IT - Město Uherský Brod

Město Uherský Brod používá informační systém HELIOS Fenix

„Jedním z hlavních důvodů zavedení portálu úředníka řešení HELIOS bylo zajistit dostupnost veškerých informací pokud možno z jednoho místa a současně docílit zavedení jednotného nástroje pro řízení úřadu.“

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?